صنایع دارویی، غذایی و بهداشتی

01

شرکت فیدار پارس نگارستان افتخار دارد با سال‌ها تجربه موفق و درخشان در زمینه تأمین مواد اولیه بسته‌بندی دارویی، غذایی و بهداشتی فعالیت مستمر داشته و در راستای بی‌نیاز نمودن این شرکت‌ها گام مهمی برداشته است. هدف اصلی شرکت فیدار پارس نگارستان برنامه‌ریزی دقیق و کاربردی با بهره‌گیری از دانش روز دنیاست. امید است بتوانیم با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات رضایت تمامی مشتریان را جلب نماییم.

 

خدمات شرکت

چاپ:

ارائه خدمات چاپ و برش به شرکت‌های دارویی، غذایی و بهداشتی مطابق با نیاز شرکت‌ها با بهترین کیفیت و دانش روز دنیا و استفاده از دستگاه‌های جدید و مدرن

چاپ بر روی انواع فویل‌های دارویی (بلیستر) در ضخامت و عرض‌های مختلف

فویل‌های غذایی(پلی اتیلن دار) در ضخامت و عرض‌های مختلف

فویل‌های بهداشتی (فویل‌های چند لایه) در ضخامت و عرض‌های مختلف

برش:

شرکت فیدار پارس نگارستان اکنون با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های برش قادر است خدمات برش روی محصولات تحویل گرفته شده از مشتری را با بالاترین کیفیت و بهترین بسته‌بندی در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

 

چرا ما؟

تحویل به موقع

قیمت مناسب

کیفیت بالا

انجام کار در زمان تعیین شده و تحویل در موعد مقرر

ارائه خدمات با بهترین قیمت برای رفاه حال مشتریان

ارائه محصولات با بهترین کیفیت و از مواد اولیه درجه یک

محصولات قابل سفارش

فویل بلیستر (خام): برای آن دسته از مشتریانی که مایل به دریافت فویل خام مورد نیاز خود هستند انواع فویل‌های خام بسته به نیاز و سفارش آنها توسط فیدارپارس تأمین می‌شود. تمامی این فویل‌ها کاملا بهداشتی و بدون جرم هستند و با خاطری آسوده می‌توان از آنها در بسته‌بندی محصولات خوراکی و غیرخوراکی استفاده کرد. فویل‌های خام ارائه شده توسط فیدارپارس قابلیت چاپ عالی دارند و مطابق با استانداردهای جهانی هستند. این فویل‌ها قابلیت سیل شدن بسیار عالی دارند و در مقابل نفوذ بخار آب، نور، گاز، اشعه ماورا بنفش و … کاملاً مقاومند. این فویل‌ها غیر سمی هستند و در برابر خوردگی و مواد شیمیایی مقاومت عالی دارند و با استانداردهای جهانی کاملا مطابق اند. قابلیت شکل پذیری و تا شوندگی و امکان چاپ با بهترین کیفیت از دیگر ویژگی های این نوع فویل است.